GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 5511115
nr 551 1115
Matservisdelar
c:a 30-del, Fasan Gustavsberg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 november 2008
kl 16:49:46
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
500 kr
500 kr
550 kr